Ballina Etiketimet Trafik

Etiketim: trafik

VIDEO/ 16 të arrestuar në Greqi për trafik armësh, si funksiononte...

Një aksion i madh i policisë greke, kundër trafikut ndërkombëtar të armëve dhe municioneve është duke u zhvilluar këtë të dielë në zonën e...

Qarkullimi rrugor, në Tiranë ka ”tolerancë” me shkeljet

Automjete të parkuara gabim, që shkelin vijat e bardha, nuk respektojnë këmbësorët, lëvizin kundërvajtje dhe rëndojnë trafikun, duke rrezikuar dhe aksidentet, gjen rëndomë në...

Tiranë, punime dhe trafik

Tirana është në sezon punimesh. Këtë e mëson që në hyrje të kryeqytetit, ku në një tabelë elektronike janë afishuar emrat e rrugëve të...

Qeveria ngel në klasë, nuk e zgjidh kaosin në trafik

Paçka se qeveria reklamon me krenari punën e saj me aksionin "Plazh i lirë" dhe Informalitetin, sa i takon trafikut, qeveria ngel në klasë,...

Turistët bllokohen në trafik

Segmenti rrugor nga Thumana në drejtim të Fushë Krujës, po përjeton trafik të rënduar në këto ditë të nxehta të gushtit. Radha e makinave...

Me orë të tëra në trafik, shoferët: Rama IK! (FOTO)

Me fjalët e opozitës ''Rama IK'', shoferët që kanë orë të tëra në trafik tek rrethrrotullimi i Fushë-Krujës, kanë reaguar në këtë mënyrë. Bllokimi...

Kaos në Thumanë-Fushë Krujë, trafiku kilometrik paralizon lëvizjen

Një situatë kaotike është krijuar këtë mesditë nga trafiku në aksin rrugor Thumanë-Fushë Krujë. Trafiku i rënduar ka paralizuar qarkullimin e mjeteve, duke krijuar radhë...

Kaos në Washington nga përmbytjet, trafik e mungesë energjie

Washigtoni është përfshirë nga rrjeshje të dendura shiu, të cilat kanë sjellë përmbytje të mëdha. Si pasojë, rrugët janë bllokuar, po më të rrezikuara...

Të gjithë drejt Shkodrës, trafik i rënduar përgjatë superstradës

Dyndja e tifozëve drejt Shkodrës për të mbështetur kombëtaren në sfidën përballë Turqisë që do të luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin "Loro Boriçi"...

Gati për trafik drejt Italisë, kapen 300 kg kanabis në Karaburun

Polica kufitare Delta Forcë dhe Drejtoria e qarkut Vlorë në një aksion të përbashkët kanë kapur rreth 300 kg kanabis në gjirin e quajtur...

EDITORIAL

Asgjë e re nga FRONTI i Luksemburgut për Shqipërinë tonë!

Ministrat e 28 vendeve të Bashkimit Europian dje, të mbledhur në Luksemburg, nuk kanë arritur të marrin...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com