E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Tradhtia

Etiketim: tradhtia

Si ta marrësh veten nëse partneri të ka tradhtuar?

Vajza, të të tradhtojë partneri nuk është fundi i botës. Asnjëherë nuk duhet ta lëshoni veten, nëse dikush ka treguar mungesë respekti dhe dashurie ndaj...

Zodiaku dhe tradhtia, ja shenjat më të pabesa

Tradhtitë shpesh kthehen në rendin e ditës. Ne shpesh flasim për to duke vënë veten në vendin e atyre që tradhtojnë partnerin ose që...

As seksi, as tradhtia, as paratë: Shkaktari nr. 1 për dështim...

Me siguri as që do t’ju bjerë në mend, mirëpo kur mendoni më mirë – do ta kuptoni. Edhe nëse do të mendonit se problemi...

Tradhtia? Besi dhe Xhensila përgjigjen njësoj

Pse kot janë çift ata? Përpos dashurisë, e përbashkëta e çifteve është edhe mënyra e të menduarit ose shprehurit të gjërave. Si Besi ashtu...

Tradhtia/ Kjo pamje i kushtoi rëndë këtij burri

Ndonjëherë fotot mund të na “fundosin”! Mjafton të shihet rasti i këtij burri. Nazar Grynko mori divorcin pasi bashkëshortja e tij dalloi pamjen nga...

A mund të tradhtohet vetëm për seks? Ja disa arsye

Dimë që tradhtia për seks është ekskluzivitet i burrave, por po bëhet një praktikë e përhapur edhe midis grave Qoftë edhe si fjalë, tradhtia të...

I sëmuri mendor fajëson viktimën: Ikte pa më thënë, nuk jam penduar

Krimi në Shqipëri ka marrë udhën dhe asnjë nuk po e ndalon. Pas vrasjes makabre të gjyqëtares Fildes Hafizi, apo të krimit në Shkodër...

Këto janë shenjat që ju paralajmërojnë se “tradhtia” po vjen

E falshme ose jo, tradhtia krijon një hendek të thellë mes çdo çifti, ajo është një nga arsyet më madhore përse ndodh shumica e...

Joana e “BB”: Si e zbulova tradhtinë 5 ditë para dasmës,...

Jetën e saj private e përkufizon si në botën e çudirave. Lojtarja më tip dhe e hapur e “Big Brother 6”, Joana Gjuzi, ngacmoi...

Kur tradhton, kështu e pëson!

Ky është momenti kur një grua e zemëruar u bë papritur e dhunshme në mes të një lokali, teksa zuri burrin e saj me...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...