E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Tradhetia

Etiketim: tradhetia

A e falni tradhtinë? Ja si reagon secila shenjë horoskopit

Dashi Nëse personi që keni tradhtuar është një Dash do të jetë e vështirë që t’ju falë, sepse egoja e tij do të preket shumë....

12 gjëra që janë më keq se tradhëtia. Sidomos Nr. 9...

Të tradhëtosh dikë është e tmerrshme. Me të vërtetë. Po ka gjëra më të këqia që ju bëni, pa e kuptuar. Tradhëtia është e...

Në këto shtete duhet ta mendosh mirë tradhtinë bashkëshortore

Të tradhëtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi. Dënimet për këtë akt ndryshojnë...

Aktorja e famshme, dashnore e Jay Z? Akuza e rëndë trondit...

Mos Amber Rose zbuloi gjë një nga sekretet më të mëdha të këtyre kohërave? Modelja tha se e dinte fare se cila ishte gruaja...

Armina Mevlani do e falte tradhtinë e Shkëlzenit vetëm për një...

Një ndër blogeret më të ndjekura Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, prej një kohe shumë të gjatë janë bashkë. Marrëdhënia...

U pajtua me gruan pas tradhtisë me Afërditën, Agon Amiga bëhet...

3 vite më parë bëri bujë publikimi i mesazheve intime të Agon Amiga me Afërdita Dreshajn, mesazhe që çuan në ndarjen e reperit me...

Shenjat e horoskopit që kanë frikë të tradhtohen

Kur fillon një marrëdhënie, më e zakonshme është frika e vuajtjes së një pabesie dhe zbulimi se personi që e doni kaq shumë ju...

Pesë hapa për të parë nëse “ai” ju tradhëton

Kohët e fundit partneri juaj shfaqet pak i çuditshëm. Nëse orët në zyrë zgjaten përtej orarit gjithnjë e më shumë, nëse telefonata me mikun...

Jay Z tregon si e priti Beyonce tradhtinë e tij

Jay Z, në intervistën e dhënë së fundmi tek My Next Guest Needs No Introduction, ndau me publikun shumë detaje personale nga jeta e...

Sa kohë pas martese nis tradhtia?

Tradicionalisht, çiftet e martuara pritet që të kenë të paktën 7 vite harmoni në lidhjen e tyre përpara se njëri prej partnerëve të hedhë...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...