Ballina Etiketimet Tottenham

Etiketim: Tottenham

Tottenham i falet “perlës” së Eriksen ndaj Brighton (VIDEO)

Tottenham vazhdon momentin magjik edhe në Premier League. Skuadra e Pochettinos ka marrë një fitore shumë të rëndësishme 1-0 ndaj Brighton. Një “perlë” e shënuar...

Tottenham merr lajmin e mirë para gjysmëfinales me Ajax

Premier League ka vendosur të ndihmojë skuadrën e Tottenham në prag të ndeshjes gjysmëfinale që Spurs do të luajnë ndaj Ajax në Champions League. Sipas...

E rrallë/ Moussa Sissoko mendoi se Tottenhami ishte eliminuar

Kualifikimi i Tottenham ndaj City-t, pas humbjes 3-4 në ndeshjen e djeshme të luajtur në “Etihad Stadium”, ka bërë xhiron e botës. Një nga...

Tottenham drejt “zeros”, Pochettino: Jam pesimist!

Dëmtimi i Harry Kane ka krijuar një boshllëk të madh te Tottenham Hotspur, e cila u eliminuan nga FA Cup këtë fundjavë. E për këtë...

Dramë në Angli, Chelsea shkon në finalen e “Carling Cup” falë...

Manchester City-Chelsea do të jetë finalja e këtij sezoni në “Carling Cup”. Skuadra e Sarrit ka fituar në ruletën e penalltive ndaj Tottenhamit, pasi...

Video/ Ylli i Tottenham “tallet” me sulmuesin serb

Aleksandar Mitrovic ka bërë një veprim vërtetë të çuditshëm gjatë humbjes ndaj Tottenham. Sulmuesi serb ishte pjesë e një episodi mjaft qesharak, i cili...

Premier League, ekipet londineze e nisin me fitore

Arsenal dhe Tottenham arritën fitore bindëse në ditën e parë të vitit 2019 në Premier League. “Topçinjtë” mundën 4-1 Fulhamin, duke “harruar” humbjen 5-1...

Tottenham e përgjysmuar ndaj Barcelonës, 5 mungesa të mëdha

5 lojtarë të Tottenhamit do të mungojnë në duelin ndaj Barcelonës të vlefshme për Champions League. Christian Eriksen është lojtari i fundit që ka...

Pochettino pas humbjes me Interin: Performanca më e mirë e sezonit!

Trajneri i Tottenhamit, Maurizio Pochettino ka mbetur shumë i kënaqur nga loja e skuadrës së tij, pavarësisht se ekipi i tij u mund nga...

Parma dhe Tottenham, Inter me “12 lojtarë” në fushë

“San Siro” premton të jetë “ferr” për kundërshtarët e Interit të cilët do të ndeshen me zikaltërit gjatë muajit shtator-tetor. E gjitha kjo për...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com