Ballina Etiketimet Torino

Etiketim: Torino

Kalimi tek “United”, Dybala mbyll pushimet dhe rikthehet në Torino

Duhej të pushonte deri më datën 5 gusht, por Paulo Dybala ka vendosur të vijë më shpejt në Torino, për të qartësuar të ardhmen...

Torino i shkakton humbjen e radhës Milanit, Champions edhe më larg...

Milani vazhdon të zhgënjejë në Seria A, duke komplikuar së tepërmi objektivin për të luajtur në Champions League sezonin e ardhshëm. Kuqezinjtë kanë pësuar...

Tmerr për Atletikon, avioni ulet me vështirësi në Torino!

Kanë kaluar momente paniku lojtarët Atletikos së Madridit në udhëtimin e tyre drejt Torinos, ku do të luajë nesër sfidën e kthimit të vlefshme...

E duan në Torino, Marcelo merr vendimin përfundimtar

Me mediat italiane që e bëjnë fakt të kryer transferimin e tij te Juventusi, mbrojtësi i Realit të Madridit, Marcelo jep verdiktin e tij....

“Luftë civile” në Torino, guerilët sulmojnë dhunshëm autobusin (VIDEO)

Skena të një “lufte civile” janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qendër të Torinos, ku protesta e qendrave sociale kundër dëbimit të azilantëve degjeneroi...

Torino i shkakton një humbje të hidhur Interit, sfidën e vendos...

Interi nuk di të fitojë në vitin 2019 në Seria A. Skuadra zikaltër është mundur 1-0 nga Torino në javën e 21-të. Ekipi i drejtuar...

Momente paniku në Torino, makina e policisë aksidenton makinën e lojtarëve...

Fitorja ndaj Fiorentinës ka kaluar në ekstazë disa futbollist të Juventus Primavera, që janë bërë shkak i një aksidenti automobilistik në qendër të Torinos. Ngjarja...

Interi me “dy fytyra”, ndalet edhe nga Torino në javën e...

Interi nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 në ndeshjen e dytë në kampionat, duke zhgënjyer sërish tifozët zikaltër, këtë herë në...

VIDEO/ Ndeshje e çmendur! Çfarë po ndodh në Inter-Torino, shënohen dy...

Torino ka barazuar Interin në ‘San Siro’ me dy gola të shpejtë të shënuar në minutat 55 dhe 67. Zikaltërit ranë në gjumë në pjesën...

Shqiptari i dënuar për drogë arratiset nga burgu i Torinos

Një i burgosur shqiptar është arratisur nga burgu i Torinos. 45 vjeçari duhej të kryente dënimin deri në 2022 për akuzën e trafikut të drogës,...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas 80 viteve!

Nga Ylli Dylgjeri Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas... 80 viteve! Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com