Ballina Etiketimet Top Awards

Etiketim: Top Awards

TopAwards, 2019-ta nis pa surpriza

Ky fillim viti shënon javën e 160-të të klasifikimit të “The Top List”, e cila thuajse nuk ka pësuar asnjë ndryshim. Viti 2019-të ka...

Tayna, më e dëgjuara (VIDEO)

Tayna nuk është mposhtur edhe këtë javë. Projekti i saj më i ri muzikor, “Doruntina”, vazhdon të mbetet në krye të klasifikimit të 100...

“Top Awards”, Tayna dhe Don Phenom rimarrin fronin

Duket se kreu ndryshon brenda vetes, megjithatë ndryshime të vogla në listë bëjnë diferencën. Ndryshe nga java e kaluar ku “Ni Milion Rrugë” e Unikkatil...

Ilger, hyrja më e re tek “The Top List”

Ilger Alliu ka qenë një ndër pjesëmarrësit e edicionit të 5-të të “The Voice of Albania”, për të cilën vetë 20-vjeçari shprehet se ka...

“Top Awards”, Stenaldo Mëhilli në “Top 10” me “Cosmonauts”

Stenaldo Mehilli vazhdon ende të pëlqehet nga publiku shqiptar me projektin e tij më të ri muzikor, “Cosmonauts”. Ish-konkurrenti i “The Voice Of Albania”, i...

Top Awards/ Pasuria që la Dr. Flori për publikun dhe djalin...

Pas një shkëputje disavjeçare, grupi i suksesshëm shqiptar, West Side Family, ka bashkuar fuqitë për t’u rikthyer dhe për të sjellë projektin muzikor, të...

‘Top Awards’, publiku thërret NRG Band që të hyjë në klasifikim

Ata fituan çmimin “Grupi i Vitit” gjatë ceremonisë së “Top Music Awards 2016” organizuar në muajin qershor. Bëhet fjalë për grupin e njohur NRG...

Ja lista e plotë e fituesve në MTV Music Awards

Në MTV Video Music Awards, Beyonce dhe Adele ishin dy artistet që kryesuan listat e nominimeve.   Kategoria: Song of the Summer Fifth Harmony (featuring Fetty Wap)...

Flet Noizy: Pse u tërhoqa nga “Top Awards”, përgjigjia për Ledionin

Një ditë pas finales së madhe të “Top Awards 1” dhe pas zhurmës së krijuar prej tij, Noizy flet sot për herë të parë...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...