Ballina Etiketimet Tomorr

Etiketim: tomorr

Presidenti Meta në Tomorr: Të punojmë për një Shqipëri të drejtë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar nga Mali i Tomorrit të gjithë besimtarët bektashinj, që festojnë sot Ditën e Pelegrinëve. Kreu i Shtetit u dekorua...

Festa e Malit të Tomorit bashkon mijëra pelegrinë Bektashinj

Çdo vit nga data 20 deri në datën 25 gusht, Mali i Tomorrit shndërrohet ne vendin shpirtëror për mijëra pelegrinë Nga Dilaver Xhelili Mijëra besimtarë bektashinj...

Pelegrinët në Tomorr, trafik në Berat

Ka nisur me trafik të rënduar qarkullimi sot në qytetin e Beratit. Ardhja e emigrantëve dhe e turistëve ka bërë që e vetmja rrugë...

Policia dhunon pelegrinët në Malin e Tomorrit (Foto)

Pelegrinazhi i sotëm në Malin e Tomorrit, nuk ka shkuar ashtu siç pritej, pasi ka pasur edhe përplasje mes policë dhe pelegrinëve. Në vendin ku...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com