E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Tom Cruise

Etiketim: Tom Cruise

Justin Bieber sfidon sërish Tom Cruise

Justin Bieber i surprizoi të gjithë kur ftoi në një ndeshje boksi në kafazin e UFC aktorin  Tom Cruise. Por 25-vjeçari nuk është ndalur. Ai...

Tom Cruise detyron stafin e tij të shkojë në palestër

Ndërkohë që të gjithë jemi në pritje të një filmi tjetër Mission Impossible, Tom Cruise nuk është ende gati. Për këtë aktori i famshëm...

Tom Cruise ndalon Nicole Kidman që të marrë pjesë në dasmën...

Aktori shumë i famshëm amerikan Tom Cruis  prej kohësh është pjesë e besimit të një religjionin kontrovers të quajtur ‘Scientologji’ . Po ashtu dhe djali i...

Mision i Pamundur… dhe i pafund, zbulohen datat për dy filmat...

Pak javë pasi Tom Cruise konfirmoi se do të ketë dy “misione” të reja, Paramount Pictures konfirmoi datat e shfaqjes në kinema të dy...

FOTO/ Top Gun: Tom Cruise rikrijon foton e famshme pas… 32...

Top Gun është nga një filmat më të bukur në historinë e Hollivudit dhe të shumtë jana ata që mbajnë mend çdo skenë. Tashmë aktori...

Tom Cruise nuk është takuar me vajzën prej 5 vitesh

Tom Cruise mund ta shohë vajzën e tij Suri deri në 10 ditë në muaj, por nuk zgjedh që të  mos e bëjë këtë....

Nuk ka lidhje serioze që prej divorcit në 2012, Tom Cruise...

Aktori Tom Cruise është fotografuar duke ecur me një bjonde në rrugët e Los Anxhelosit. Ylli i “The Top Gun” kishte zgjedhur një veshje të...

Kllouni mposht Tom Cruise

Filmi horror “It” rikthehet të kryesojë në “box office”. Përshtatja për ekranin e madh të librit të Stephen King ra në vendin e dytë...

FOTO/ Të gjithë sytë tek të pasmet e Tom Cruise

Të pasmet e Tom Cruise kanë shkaktuar goxha rrëmuje nëpër internet. Një fans i aktorit ka postuar një fotografi të të pasmeve të tij në...

Incident gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 6”, lëndohet protagonisti Tom Cruise...

Aktori protagonist Tom Cruise ka pasur një incident gjatë xhirimeve të filmit “Mission Impossible 6” I varur me litar nga një vinç, Cruise kërceu ndërmjet dy ndërtesave...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...