E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Tokyo

Etiketim: Tokyo

Vidhen 32 milionë dollarë në bursën e monedhave dixhitale në Tokyo

Një bursë parash dixhitale (cryptocurrency) në Tokio ka ndërprerë shërbimet pasi ka konstatuar se i janë vjedhur 32 milion dollarë gjatë kohëve të fundit. Remixpoint,...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...

Historiani Jusuf Buxhovi: Rama po tradhton Kosovën më keq se Enver Hoxha

“Unë nuk besoj se Enver Hoxha do të tradhtonte Kosovën në këtë mënyrë. Ose nuk do të...