Ballina Etiketimet Titani

Etiketim: Titani

NASA publikon imazhet mahnitëse të Saturnit

Hëna më e madhe e Saturnit, Titani është një botë e fshehur në misterin e mjegullt. Thuhet se është binjak toksik i Tokës, me sisteme...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...