Ballina Etiketimet Tiranës

Etiketim: Tiranës

Veliaj uron Kurban Bajramin: Të bashkohemi më shumë, përçahemi më pak!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Përmes një postimi në twitter, kryebashkiaku Veliaj apelon...

“Këshilli i Rilindjes në Tiranë”, Bogdani: Shëmtia që i ngjan Komitetit...

Ish-këshilltarja e bashkisë së Tiranës, Mirela Bogdani, përmes një reagimi në Facebook, e quan konstituimin e pak ditëve më parë një “ceremoni masonike” që...

Spiropali: Asnjë huligan nuk pengon punën e PS

Koordinatorja e PS për qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali e pranishme në Kavajë, ka deklaruar pas betimit të kryebashkiakut të Ri, Redjan Krali se...

Veliaj, Bashës: Jepu aktorëve selinë e PD, meqë ligjërisht s’të takon...

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar lidhur me marrëveshjen e e Bashës për teatrin. Duke i cilësuar si premtime boshe ato...

Veliaj takon të rinjtë shqiptarë që morën çmimin e dytë në...

Veliaj: “Piramida, ‘çerdhe’ për fuqizimin e të rinjve në teknologji; mbështetje për vajzat dhe djemtë që krijojnë” Një grup të rinjsh shqiptarë, të moshës 14-18...

Veliaj për vendimin e Kolegjit: Shihemi të dielën

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar vetëm pak pasi Kolegji Zgjedhor rrëzoi dekretin e presidentit Ilir Meta dhe la në fuqi zgjedhjet e...

Veliaj prezanton projektin e ri: Ndërtojmë shkollën “Dritëro Agolli” në Tiranë

Nga ambientet e reja të Parkut Olimpik “Feti Borova”, i ndërtuar gjatë këtij mandati, kandidati socialistë për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj dha dhe...

Veliaj: Çliruam Vojo Kushin nga bingot dhe bastet e deputetëve të...

Kandidati socialist për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj u ndal sot pasdite në një takim me banorët e Njësisë 8, ose siç njihet ndryshe...

Fierakët drejt Tiranës: Në 30 qershor s’ka zgjedhje

Qytetarë të shumtë janë nisur nga Fieri për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e thirrur sot nga opozita e bashkuar. Në nisje,...

Veliaj: Ky qytet nuk e pranon dhunën

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ndërsa ka prezantuar sot kandidatët për këshilltarë që nesër do të jetë dhe ekipi i tij në...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com