Ballina Etiketimet Tirane

Etiketim: Tirane

Bashkia e Tiranës vijon mbjelljen e pemëve te liqeni, Veliaj: 9...

Bashkia e Tiranës ka vijuar edhe këtë fundjavë aksionin e saj për mbjelljen e pemëve në Tiranë. Ndërmarrjet e Bashkisë mbollën qindra pemë të...

Punëson dy kameriere në lokalin e saj, i shfrytëzon për prostitucion

Policia e Tiranës ka bërë të mundur ndalimin e dy shtetaseve nën akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit, si dhe një tjetër është proceduar në...

Meta: Dinamika e marrëdhënieve midis Shqipërisë dhe Serbisë duhet të ishte...

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në Forumin “Shqipëria dhe Serbia drejt një së ardhmeje të përbashkët në Bashkimin Evropian”, organizuar nga...

Manjani: KLD të shkarkojë gjyqtarin Hoxha. Do ketë arrestime të tjera

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i kërkoi sot Këshillit të Lartë të Drejtësisë të shkarkojë gjyqtarin Ibrahim Hoxha, i cili u arrestuar mbrëmjen e...

Ekzekutimi/10 sekondat e vrasjes së Elton Çiços në lokal (VIDEO)

Në videon e pulikuar nga AbcNews duket vrasësi i Elton Çiços që hyn me pistoletë në lokal. Pas disa hapash të shpejtë, arrin në...

Operacion antidrogë në Tiranë, dy të arrestuar

Një operacion policor ka çuar në pranga dy të rinj. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës thanë mbrëmjen e sotme se, rreth orës 14:30...

Merr trenin për Shkodër e jeto shpikjen e ëmbël, muzikën jazz

(Për herë të parë në Shqipëri, paralel me organizimet e shumta në Amerikë kremtohet Dita Ndërkombëtare e Muzikës Jazz)   Nga Albina Gjergji E keni menduar ndonjëherë...

Grabitet nga maskat në qendër të Tiranës.Kambistit i marrin 180 milionë

Një grabitje ka ndodhur rreth orës 15.00 në afërsi të stadiumit "Qemal Stafa", para hotel “Sheraton”. Mësohet se persona me maska i kanë rrëmbyer...

Neranxi: E vërteta e përplasjes sime me policinë

Biznesmeni Nikollaq Neranxi është paraqitur në Komisariatin numër 6 të policisë ditën e sotme pasi ka mbaruar aktivitetet e tij në kompaninë që e...

Ylvi Beqaj, personi që firmosi “dhurimin” e “Vollgës” refuzon të dëshmojë...

Ylvi Beqaj, administrator i kompanisë “Saudi Brothers Commercial Company”, është ftuar për të dëshmuar pranë Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Beqaj, njihet dhe si...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com