Ballina Etiketimet Tirane

Etiketim: Tirane

Qarkullonte me armë në brez, kapet ” i forti” i Tiranës

Një 45-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Tiranës. Gjatë një kontrolli fizik atij iu gjet në brez një armë zjarri. Nuk dihet nëse...

OSHEE: Tirana 2 ditë pa drita, ndërprerja e energjisë sipas zonave

OSHEE njofton të gjithë abonentët në Tiranë se do të ketë stakime të energjisë elektrike në datat 8-9 korrik në zona të ndryshme. Ndërprerja e...

Dalin PAMJET/ Makina përfundoi në lokal në Tiranë, ja si vrapuan...

Dy ditë më parë një aksident i çuditshëm ndodhi në rrugën e Dibrës në Tiranë, ku një automjet i drejtuar nga një femër ka...

Rama e nis ditën me pamje nga Bulevardi i ri i...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes t’i urojë ndjekësit e tij në Facebook me disa pamje nga Bulevardi i ri i Tiranës. “Me...

PD: Në Tiranë është manipuluar pjesëmarrja, votuan vetëm 105 mijë qytetarë

Partia Demokratike ka publikuar sot të dhëna që rrëzojnë shifrat e PS dhe KQZ për pjesëmarrjen në votimet e 30 qershorit. Sekretarit për Çështjet...

Në Tiranë votuan 15.86%

Sipas shifrave zyrtare, në kryeqytet morën pjesë në votime 105,102 votues, ose thënë ndryshe 15.86% e qytetarëve me të drejtë vote në kryeqytet. Komisioni...

Makina merr flakë në autostradë (VIDEO)

Një makinë ka marrë flakë, teksa po lëvizte në trafikun e rënduar në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur në Qafë-Kasharë dhe ngjarja është fiksuar...

Sekuestrohet kokainë gati për shitje, pranga 50-vjeçarit në Tiranë

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 50-vjeçar i cili është kapur me 87 gram kokainë e bërë gati për shitje në 174...

Shpërndante “ekstazi” në Drimadhë, kapet i riu nga Tirana

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një të ri nga Tirana i cili është kapur me 100 kokrra "ekstazi" dhe një sasi parash. Seksioni...

Kultivonin drogë në Tiranë, 1 në pranga, 3 në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar 1 shtetas dhe tre të tjerë i ka shpallur në kërkim pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin, po planifikonin ...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com