Ballina Etiketimet Tifozet

Etiketim: tifozet

Kaos në Brazil, policia sulmon me armë tifozët në stadium

Në brazil, veç futbollit spektakolar, ndodh shpesh që të shohim dhe skena dhune në për stadiume, për shkak të rivalitetit të fortë mes ekipeve,...

FSHF “zhvat” tifozët! Anëtarësim i detyruar dhe blerje pa dëshirë të...

Je i interesuar për të blerë një biletë për të ndjekur nga shkallët e “Arenës Kombëtare” takimin Shqipëri-Francë? Duhet t’i bësh llogaritë mirë sepse...

Tifozët shqiptarë mbushin rrugët e Stambollit, ja atmosfera para duelit

Pak orë para ndeshjes ndaj Turqisë, tifozët shqiptar kanë nisur të mbushin rrugët e Stambollit, për t’u organizuar për përballjen e sotme, e cila...

Turqi-Shqipëri, FSHF ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët kuqezi para...

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një njoftim për të gjithë tifozët shqiptarë që do të jenë në stadium mbrëmjen e sotme për...

Alarm në Angli: Lojtarët dhe tifozët vrapojnë, stadiumi boshatiset me sekonda...

Ndeshja mes Derby Country dhe Cardiff është ndërprerë ende pa filluar, për shkak të një alarmi të ngritur nga policia, por ende nuk janë...

Duka reagon pas humbjes me Francën, ka dy fjalë për VIP-at

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka reaguar përmes një statusi në “Facebook” pas humbjes të Shqipërisë ndaj Francës 1-4. Ai nuk...

Kush kërcen sa Ronaldo fiton 1000 paund, ja sfida që po...

Një nga pikat e forta të Kristiano Ronaldos, është edhe kërcimi i tij. Ylli portugez është një nga lojtarët që kë kërcen jashtëzakonisht shumë gjatë...

Peticioni i çuditshëm, tifozët duan burgosjen e futbollistit shqiptar

Paraqitjet zhgënjyese të Shkodran Mustafit me fanellën e Arsenalit kanë irrituar në maksimum tifozët londinezë të cilëve u është sosur durimi. Ditën e djeshme në...

Tifozi turk parashikon fitoren e Turqisë, shihni reagimin e durrsakut

Turqia ka ardhur vetëm për fitore në Shkodër. Ky është mendimi i një prej tifozëve të ardhur në Shqipëri për të parë takimin mes...

Tifozët ultras të PSG-së reagojnë ashpër ndaj klubit të tyre

Ashtu edhe siç pritej, eliminimi nga Liga e Kampionëve nuk është pritur mirë nga tifozët e Paris Saint-Germainit. Skuadra franceze u eliminua nga 1/8 e...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com