E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Tifozat Kuq e Zi’

Etiketim: Tifozat Kuq e Zi’

TKZ bojkotojnë Shqipëri-Itali, por kanë një mesazh për lamtumirën e Canës

Sot në vigjilje të ndeshjes Shqipëri-Itali do të jetë një nga momentet më emocionuese. Në “Loro Boriçi” do të zhvillohet ceremonia e lamtumirës nga ekipi...

Përballja me Lihtenshtejnin, “Tifozët Kuq e Zi”: Ndjejmë dhembshuri, por do...

Kombëtarja shqiptare përballet sot me Lihtenshtejnin në “Elbasan Arena”, ndërsa grupimi më i madh i tifozëve shqiptarë “Tifozat Kuq e Zi” kanë konfirmuar bojkotin. Përmes...

“Tifozat Kuq e Zi”: Protestë masive para Kryeministrisë për Ballistin

Tifozat Kuq e Zi kanë mbështetur organizimin e një proteste kundër ekstradimit të Ballist Morinës në Serbi nga shteti kroat. Ata në faqen e...

‘Tifozat Kuq e Zi’ i shprehin mirënjohjen De Biasit: Ishe njëri...

Tifozat “Kuq e Zi” nëpërmjet një postimi në “Facebook”, i kanë shprehur mirënjohje trajnerit Gianni De Biassi, duke e falenderuar për punën e jashtëzakonshme...

“Tifozat Kuqezi” reagojnë pas letrës së FSHF-së

FSHF letër të hapur "TKZ-së": Mos na braktisni, rishikoni vendimin Disa përfaqësues të grupimit të "Tifozave Kuqezi" janë ftuar në "Neës 24" për të...

FSHF letër të hapur tifozëve : Mos na braktisni, rishikoni vendimin...

Pas deklaratës së tifo-grupit "Tifozat Kuqezi" ka ardhur dhe reagimi i Federatës Shqiptare të Futbollit. Institucioni më i rëndësishëm i futbollit në vendin tonë...

Sa kushtojnë biletat për dy ndeshjet e Kombëtares

Kombëtarja shqiptare ditën e sotme nis grumbullimin e lojtarëve duke zhvilluar stërvitjen e parë në prag të ndeshjes miqësore të 31 gushtit kundër Marokut. Trajneri...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...