E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Thyhet rekordi

Etiketim: Thyhet rekordi

Thyhet rekordi: Për momentin, ky film po bën namin!

Një ndër filmat më të fundit të Netflix, “Murder Mystery” (Misteri i vrasjes) është parë nga gati 30.9 milionë llogari në vetëm tri ditët...

Thyhet rekordi për valsin më të madh në botë

Me 1589 çifte duke kërcyer, Trieste theu rekordin për valsin më të madh në botë, duke hyrë kështu në Librin e Rekordeve Gines. Rekordi...

Thyhet rekordi, binjakët rrisin kungullin më të madh të parë ndonjëherë...

Dy binjakë nga Hampshire kanë thyer rekordin e tyre për kungullin më të rëndë të peshuar ndonjëherë në Britani të Madhe. Stuart dhe Ian Paton zyrtarisht thyen rekordin në Festivalin...

Thyhet rekordi, organet e 13-vjeçares ndihmojnë tetë persona

Një vajzë 13-vjeçare që ka humbur jetën nga një sëmundje e trurit ka thyer record, duke shpëtuar 8 njerëz me dhurimin e organeve. Jemima...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...