Ballina Etiketimet Thomas strakosha

Etiketim: thomas strakosha

Përplasja me tifozët e Romës, Thomas Strakosha e mbyll me një...

Një deklaratë e Thomas Strakoshës, portierit të Lazio-s, për mediat shqiptare ka ngjallur shumë reagime dhe në fund një kërkim falje të ‘gardianit’ 22-vjeçar. Gjithçka...

Strakosha: Me De Biazin e kishim më të lehtë kur stërviteshim!

Thomas Strakosha ka spikatur në sezonin që sapo u mbyll duke qenë vendimtar në shumë ndeshje te skuadra e Lacios në Itali. Portieri i...

E BUJSHME/ Liverpuli ofron 30 milionë euro për Thomas Strakoshën

Thomas Strakosha ka zhvilluar një sezon fantastik në vitin e parë si titulluar te skuadra e Lacios. Gardiani shqiptar ka tërhequr tashmë edhe vëmendjen...

Strakosha vendos një rekord sonte në mbrëmje ndaj Interit

Thomas Strakosha tashmë hyn dhe historinë e Lacios. Portieri shqiptar është kthyer në protagonistin absolut të Serisë A dhe pritet ta mbyllë kampionatin duke...

Lacio kërkon “biletën” për në Champions, ja formacioni ndaj Krotones

Lacio luan pas pak minutash “match-pointin” e parë për të shkuar në Champions League sezonin e ardhshëm, pasi në rast fitoreje ndaj Krotones në...

Strakosha përballë “makthit” Berisha

Thomas Strakosha do të rikthehej në përfundim të sezonit 2015-2016 te Lazio, aty ku veç konkurrencës me një tjetër shqiptar, Etrit Berishën, që kishte...

Shkëlqeu ndaj Norvegjisë, mediat italiane: Strakosha i pazëvendësueshëm!

Thomas Strakosha vijon që t’i mahnitë të gjithë. Portieri  Kombëtares sonë ka bërë një paraqitje të shkëlqyer në miqësoren ndaj Norvegjisë, duke evituar në...

Videoklipi rrëqethës i Thomas dhe këshilla e të atit

“Bir i babit, që të rrëzohesh në këtë profesion nuk është dobësi, por është shtytje që të ngrihesh edhe më i fortë”. Me këtë...

Lazio feston ditëlindjen e Strakoshës me një video speciale, edhe një...

Urimeve për ditëlindjen e 23-të të Thomas Strakoshës i është bashkuar edhe klubi i tij, Lazio. Klubi bardhekaltër ka uruar portierin shqiptar në një...

“Gëzuar datëlindjen Thomas”

Gardiani i portës kuqezi, Thomas Strakosha mbush ditën e sotme 23-vjeç. I biri i një prej ikonave të futbollit shqiptar, Foto Strakosha, Thomas pavarësisht...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com