Ballina Etiketimet Thjesht të du’

Etiketim: Thjesht të du’

Në kokën tuaj, Flor Mumajesi: Thjesht të du (VIDEO)

Flor Mumajesi mbajti premtimin dhe publikoi një nga këngët që kishte në plan të publikonte. Mes ''Thjesht të du'' dhe ''Mbaroj'' fitoi e para,...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...