E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Thike

Etiketim: thike

Goditje e papritur me thikë, një burrë theret për vdekje në...

Një ngjarje e rëndë u shënua sot në veriun e Londrës, ku një burrë u ther për vdekje dhe një tjetër u plagos. Sulmi...

Shqiptari godet gruan 12 herë me thikë në bark dhe gjoks

Një shqiptar ka goditur me thikë në bark e gjoks, një grua 33-vjeçare me origjinë moldave. Ngjarja e rëndë ndodhi në shtëpinë e gruas...

Plagosja me thikë në Shkodër, Policia jep detajet: Ndodhet në gjendje...

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ku pas një përplasjeje në lagjen “Qemal Stafa” një person është plagosur me thikë. Sipas njoftimit...

Shkodër/ Plagoset me thikë një 19-vjeçar, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje rëndë mes të rinjve  ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ku një 19-vjeçar i quajtur, Igli Pallosha është plagosur me thikë nga...

Përleshje në shkollë, nëna plagos me thikë mësuesen në Prishtinë

Nëna e një nxënësi të shkollës "7 marsi "në Prishtinë ka plagosur me thikë mësuesen 49-vjeçare Vlora Paci. Ngjarja ndodhi paraditen e sotme, rreth...

Thika në shtyllën kurrizore, i mituri:Mos i ndodhtë askujt si mua

K. është 13 vjeçari nga Durrësi që ka mbetur i paralizuar si pasojë e një goditje me thikë në shtyllën kurrizore nga një 17-vjeçar,....

Zvicër/ Zbulohet shkaku, ja pse e moshuara vrau djalin shqiptar

Gruaja që më 21 mars në Bazel vrau me thikë vogëlushin 7-vjeçar me prejardhje nga Kosova, ka mbrapa saj një histori të gjatë të...

E rëndë/ Greqi, goditet me thikë i burgosuri shqiptar, ambasada nuk...

Një shqiptar është gjetur i goditur me thikë në qelinë e burgut në Greqi. Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune rreth orës 11.00,...

Tiranë/ Plagosi me thikë të riun, arrestohet 17-vjeçari

Ka rënë në prangat e policisë, 17-vjeçari me iniciale F.K, i cili plagosi me thikë mbasditen e djeshme në rrugën “Taulantët”, një 21-vjeçar. Mësohet ndër...

Sherr në çift, gruaja ther me thikë dhe merr peng të...

Një edukatore kopshti në Aksaraj të Turqisë ka plagosur me thikë në shpatull të dashurin e saj një vit më të ri dhe e...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...

Rama në Berlin, për negociatat apo si tregtar pikturash?

Qeveria dhe Partia Socialiste kanë më shumë se dy javë që reklamojnë vizitën e kryeministrit në Gjermani....
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com