E martë, Qershor 18, 2019
Ballina Etiketimet Theren me thika

Etiketim: theren me thika

Edhe në Sarandë theren me thika, plagoset 58-vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Sarandë. Shtetasi me iniciale A. A., 34 vjeç, banues në Çukë, ka plagosur...

EDITORIAL

Zyrtare nga KE: Negociatat me Shqipërinë nuk hapen

Këshilli i Komisionit Europian vendosi sot të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Vendimi u...

FORUM

Adi Krasta: Nuk e mendoja kurrë se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë…

Adi Krasta, drejtuesi i emisionit “A Show” në News 24, gati e ka shastisur deputetin socialist Bashkin...

Prokuroria, në ditën e saj më të zezë në historinë e saj post komuniste

Nga Ylli Manjani - Askush nga mediat tona nuk pati as qejf e as bythë të botonte ato...