Ballina Etiketimet Ther me thikë

Etiketim: ther me thikë

Grinden për parkimin, 52-vjeçari ther me thikë 34-vjeçarin në Tiranë

Dy persona janë grindur për një vend parkimi në Tiranë. Ngjarja e cila ka ndodhur në rrugën “Islam Alla”, ka degjeneruar me përdorimin e...

Ther me thikë të riun, arrestohet 22 vjeçari në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar një 22-vjeçar pasi ka plagosur me thikë një tjetër të ri. Në pranga është vënë Leonid Hoxha, i cili pas...

Panik në një restorant në Belgjikë, një person ther me thikë...

Momente paniku në një restorant në Belgjikë, ku një burrë theri me thikë dy gra. Ngjarja e rëndë u shënua në një restorant në Moresnet-Chapelle,...

SHBA, 18-vjeçari ther me thikë shokët në shkollë, 1 i vdekur...

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në një shkollë në Bronx, New York. Një 18-vjeçar ka goditur me thikë dy shokët...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com