Ballina Etiketimet “The Lion King”

Etiketim: “The Lion King”

“The Lion King” kalon shifrën 1 miliard dollarëve

The Lion King” me versionin e ri kinematografik live-action të klasikut të animuar ka kaluar shifrën e 1 miliard dollarëve në arkëtime në të...

“The Lion King”, rekord shikimesh

Prodhimi kinematografik “The Lion King” është pritur me padurim nga fansat e filmave të animuar, ndërkohë që pritet që së shpejti të thyejë rekorde....

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...