E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Tetori

Etiketim: tetori

Nesër mos harroni çadrat, tetori mbyllet me shi

Duke nisur nga e enjtja e 31 tetorit mos harroni të merrni me vete çadrat dhe të visheni ngrohtë. Shirat do të nisin ditën...

Nesër mos harroni çadrat, tetori mbyllet me shi

Duke nisur nga e enjtja e 31 tetorit mos harroni të merrni me vete çadrat dhe të visheni ngrohtë. Shirat do të nisin ditën...

Gjosha për ”KJ”: Këshilli asnjë pikëpyetje mbi aksionin opozitar, tetori i...

Nga: Redjon Shtylla Komisioneri për Zgjerimin Europian, Johannes Hahn, së bashku me Ministrin e Jashtëm të Rumanisë që mbajnë dhe Presidencën e BE-së, tha në...

Tetori surprizon me motin, sot temperaturat deri në 29 gradë

Dita e sotme dhe ditët e para të javës do të vazhdojnë të jenë të qëndrueshme dhe me temperature që do ta arrijnë deri...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...