E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Testamenti

Etiketim: testamenti

Testamenti? Ja vipat që kanë “ndrequr” fëmijët e tyre

Nuk është vetëm Bill Gates apo Mark Zuckerberg, që ka dhuruar 99% të Facebook në filantropi. Ja cilët janë vipat e tjerë filantrop. Sot është...

Testamenti i McCain: Trump të mos vijë në varrimin tim. Obama...

Senatori amerikan John McCain, i cili ndërroi jetë të shtunën, ka kërkuar që në ceremoninë mortore të flasin ish-presidentët e SHBA-ve Barack Obama dhe...

Babai i vdekur ua lë fëmijëve testament gishtin e mesëm (Foto)

Një mesazh i çuditshëm në gurin e varrit të një personi nga Spanja, i cili e kishte lënë testament që ky mesazh së bashku...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...