Ballina Etiketimet Terror

Etiketim: terror

LAJM I FUNDIT/ Terror në Paris, një person vret 4 policë...

Një burrë me thikë ka vrarë katër oficerë në selinë qendrore të policisë në Paris, raportojnë mediat franceze. Agresori, identiteti i të cilit nuk është...

Terror në Shijak/ Breshëri plumbash drejt një automjeti, brenda edhe dy...

Syri.net publikon videon ekskluzive të sulmit me kallashnikov në mes të qytetit të Shijakut, ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme. Të shtënat në hyrje të qytetit kanë...

Pse fëmijët e pasur bëhen terroristë?

Ministri i Mbrojtjes i Sri Lankas, Ruwan Wijewardene tha të mërkurën se shumica e terroristëve që vranë së paku 359 njerëz në kisha dhe...

“Zgjidhja”: Qeveria bën terror te Bregu i Lumit

Lidhur me ngjarjet që u shënuan sot me banorët e Bregut të Lumit të cilëve po u shemben banesat pa u kompensuar, ka reaguar...

Skandal, Policia bllokon gazetaren në transmetimin LIVE (VIDEO)

Situata në ''Bregun e Lumit'', ka kaluar në situatë në jashtëzakonshme. Pas dhunës së ushtruar tek banorët sipas opozitës, këtë herë Policia e Shtetit...

Terror, përleshja mes shqiptarëve përfundon e përgjakshme

Pasditja e së premtes në Rutigliano, një qytet në provincën e Barit, është shoqëruar ne terror pas një përleshje të dhunshme mes të paktën...

“Hidhni gjithçka, largohuni menjëherë, aeroplani me 188 pasagjerë do të shpërthejë”

Pasagjerët në një aeroplan nga Pekini në Los Anxheles u urdhëruan që të evakuohen menjëherë mes frikës se avioni do të "shpërthejë" pas një...

Terror në Strasburg, europarlamentarët “ngujohen” brenda PE-së

Një person raportohet të ketë vdekur, nëse 6 të tjerë janë plagosur pas të shtënave të mbrëmjes së të martës pranë një tregu Krishtlindjeje...

“Terrori” në Tiranë

Teatri filozofik, ai që ve publikun në mendime, që nuk ka asnjë mjet ndihmës përveç mjeshtërisë së aktorit, janë zgjedhur nga regjisori Gëzim Kame...

Katër familjet mafioze që sundojnë Shkodrën

Një vit më parë, Fabian Zhilla dhe Besford Lamallari,  aktualisht zv.ministër i Brendshëm, publikuan librin: ''Evoluimi i Strukturave të organizuara kriminale në Shqipëri'', që sot...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com