E hënë, Qershor 17, 2019
Ballina Etiketimet Tenderët

Etiketim: tenderët

Tenderët e rrugëve, Tomori : Qeveria rriti shifrat

Gazetari i ekonomisë, Klodian Tomori i ftuar në emisionin A-Show, në News 24 ka komentuar shpenzimet e buxhetit të shtetit në  lidhje me tenderat...

Marrëveshje të fshehta për tenderët, APP “disiplinon” kompanitë: Deklaratë për ofertë...

Agjencia e Prokurimit Publik ka miratuar një vendim që detyron operatorët ekonomikë të plotësojnë “Deklaratën për paraqitje oferte të pavarur”, duke synuar ndalimin e...

Hapen tenderët 40 milionë euro për tre mbikalime në Unazën e...

Tre tenderët u hapën të martën në faqen zyrtare të prokurimeve publike APP.gov.al dhe sipas dokumenteve shoqëruese, punimet do të zgjasin për 24 muaj...

Festat “ngrijnë” tenderët – Mbi 20 prokurime do hapen nga data...

Festat zyrtare të 28-29 nëntorit duket se kanë stopuar jo vetëm punën në administratë, por edhe atë të Agjencisë së Prokurimit Publik, ku autoritetet...

EDITORIAL

Denoncimi i PD: Edi Rama po kërkon arrestimin me forcë të Lulzim Bashës

Partia Demokratike ka denoncuar sot një skenar të Edi Ramës për të urdhëruar prokurorinë që të shoqërojë...

FORUM

Detyrimet e Ramës, gati hapja e burgjeve!

Nëse i bën një shoshitje fjalimeve të maskuara si ‘elektorale’ të Edi Ramës nëpër Shqipëri, ajo që...

Britania po largohet nga BE, por jo nga Evropa

Nga Malcolm Rifkind Në politikën britanike, asgjë nuk ka qenë më e njëjtë që nga referendimi i vitit...