E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet Temperaturat

Etiketim: temperaturat

Ndryshojnë përsëri temperaturat, çfarë po ndodh me motin

E premtja sjell rritje me 5 gradë Celcius të temperaturave si dhe do të vijojë me mot të kthjellët. Era do të jetë me drejtim...

Dimri erdhi? Ja çfarë ndodh me temperaturat nesër

Orët e paradites dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në bregdet dhe zonat e ulëta por vranësira të dendura dhe shira të izoluar...

23 gusht 2018, temperaturat arrijnë deri në 36°C

E enjte, 23 gusht: Moti  do të jetë me diell  përgjatë Ultësirës perëndimore dhe vranësira të pakta deri mesatare  në zonat malore. Era do të jetë e...

Temperaturat shtojnë virozat, spitali i Fierit mbushet me fëmijë

Virozat kanë prekur një numër të madh të fëmijëve në Fier. Korridoret e spitalit janë mbushur me nëna që mbajnë të vegjlit në krahë....

HARTA/ Nesër sërish shi, ja zonat me më shumë reshje

Sot pasdite (e martë, dt.15) dhe nesër (e mërkurë, dt.16) priten reshje në të gjithë territorin. Në qarqet Dibër, Tiranë dhe Vlorë ato do...

Temperatura të acarta dhe dëborë në të gjithë Shqipërinë. Jepet alarmi...

Teksa pritet një ndryshim i madh i kushteve meteorologjike nga dita e shtunë, këtë të premte moti do të vijojë të dominohet nga kthjellime...

E enjte e ftohtë, pa reshje

Ditën e enjte nuk priten reshje në të gjithë territorin. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 4 °C / 11 °C në...

Shi, dëborë e temperatura acari? Ja çfarë na pret këtë muaj

Edhe pse jemi në mes të dimrit, dhe pritshmëmritë janë për temperatura të ulta, reshje dëbore dhe ngricë, asnjë nga këto nuk do të...

Fillojnë shirat, por ngrihen temperaturat

Orët e para të ditës mbeten me vranësira dhe reshje të pakta shiu e dëbore në Veri të vendit dhe ekstremin Jugor por duke...

Tetori surprizon me motin, sot temperaturat deri në 29 gradë

Dita e sotme dhe ditët e para të javës do të vazhdojnë të jenë të qëndrueshme dhe me temperature që do ta arrijnë deri...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com