Ballina Etiketimet Temperatura te uleta

Etiketim: temperatura te uleta

Temperatura të ulëta dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku pasdite do të sjellin reshje shiu në të territorin. Reshjet janë në...

Temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

Shën Valentini i ftohtë, temperatura të ulëta dhe erë e fortë...

Moti i ftohtë do të jetë prezent edhe gjatë Shën Valentinit. Parashikimi i motit nga Meteoalb tregon se era e fortë do të vijojë...

Temperatura të ulëta, moti vjen sërish me surpriza për javën tjetër

Pas dy ditëve me diell, shërbimi meteorolologjik sjell lajmë të reja në lidhje me motin. Duke nisur nga nesër temperaturat do të bien sërish, teksa...

Kukësi nën pushtetin e ngricës temperaturat do vazhdojnë të ulen

I gjithë Qarku i Kukësit është gdhirë sot nën një temperaturë shumë të ulët. Rënja e borës dhe erërat e forta që kanë shoqëruar këtë...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...