E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Televizion

Etiketim: televizion

Jennifer Aniston rikthehet për një arsye të fortë në televizion

25 vite më parë Jennifer Aniston fitoi zemrat e të gjithëve me rolin e saj si Rachel Green në serialin televiziv “Friends”. Ky serial ka...

Prej 20 vitesh në televizion gazetarin e njohur e pushojnë nga...

Gazetari Arben Rexhepi i cili ka 20 vite pune në televizon dhe radio, ku çdo mëngjes në 'Radio Dukagjini' ka shoqëruar të gjithë dëgjuesit është pushuar ditën e...

Të humbasësh lajmin

Imagjinoni një sferë prej hekuri, gri dhe të papërsosur, si një gjyle e madhe. Mendojeni këtë gjyle të rëndë, të përbërë nga masa totale...

Stresi: Kam turp nga femrat

Ndonëse është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, kjo nuk e ka penguar Stresin që të shfaqet në një nga televizionet e Kosovës,...

Luhej finalja e Champions-it, por një pjesë e mirë e shqiptarëve...

Shqiptarët njihen si një popull që e ndjekin shumë futbollin, por të dhënat e fundit të një prej faqeve më të njohura në botën...

Erosi në televizion, 10 skenat më seksi të vitit 2016

Si çdo vit, sajti “Mr Skin”, ka përpiluar renditjen e skenave më të nxehta të vitit. Seritë televizive mbizotërojnë, nga “Westwolrd” dhe “Vinyl”   Ashtu...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com