E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Teleskopi

Etiketim: teleskopi

Rusia prezanton teleskopin, i cili do të zbulojë rrezet X që...

Rusia ka prezantuar një teleskop të fuqishëm, i cili do të zbulojë rrezet X që ndodhen në hapësirë. Spektr-RG, është vënë në punë të...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com