E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Telefonata

Etiketim: telefonata

Zbulohet telefonata që dështoi kalimin e Spallettit te Milani

“Nëse Conte merr 12 milionë, mua duhet të më jepni të paktën 5”. Këto janë fjalët që i ka thënë Luciano Spalletti administratorit të...

Telefonata te 112-ta, “kap” sarandiotin e kërkuar nga policia

Forcat “Shqiponja” kanë arrestuar sot në rrugën “George W. Bush shtetasin E. A., 30 vjeç, banues në Sarandë. Arrestimi i tij u bë falë...

Mourinho flet për bisedën me Zidane: Pyesni kush e ka shkruar,...

Jose Mourinho është në një moment të vështirë të karrierës së tij. Manchester United ka barazuar fillimin më të keq në histori me 10...

Në Spanjë janë të bindur: Ronaldo ka folur në telefon me...

Zhvillime të reja për transferimin e Cristiano Ronados te Juventusi. “Cadena Cope” ka siguruar që në fakt Real Madrid nuk ka marrë ende një...

Ronaldo telefonon Ancelottin, merr informacionet e nevojshme

Carlo Ancelotti është një nga njerëzit më të admiruar nga Cristiano Ronaldo, profesionalisht dhe personalisht. Në një fazë vendimtare për të ardhmen e portugezit, është...

Detaje/Telefonata që zbuloi Arbër Çekaj në Gjermani

Kur pritet ekstradimi i pronarit të firmës ''Arbi Garden'', në kontinerin e së scilit u gjet sasia rekord e kapur ndonjë herë në Shqipëri,...

Arrestimi i mësuesit, telefonata me babain e shoqes së 11 vjeçares:...

Pas denoncimit që familjarët e të miturës në fshatin Kalasës të Delvinës bënë ndaj ish-mësuesit të shkollës 9 vjeçare Neshat Tepelena për ngacmim seksual,...

Zbardhen bisedat e deputetit shqiptar me ortakun e tij për mashtrimin...

Deputeti Milaim Zeka ka përdorur gjithë arsenalin kundër partnerit të tij të biznesit të mashtrimit me viza për ta frikësuar në mënyrë që të mos ia...

“T’a hëngsha buzën”, telefonata që futi në sherr Besin e Xhensilën

Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë padyshim një ndër çiftet më simpatike dhe më të pëlqyer nga publiku. Të lidhur tashmë prej vitesh, Besi...

Përgjimet/ Telefonata e ‘pazarit’, si porositeshin prostitutat ‘VIP’ për 100 euro...

Mbrëmjen e 26 marsit 2016, një 27-vjeçare pranoi ofertën e një mikut të saj për të kryer marrëdhënie seksuale me një të panjohur kundrejt...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com