Ballina Etiketimet Teknologjia 6G

Etiketim: teknologjia 6G

Kina nuk ndalet tek 5G – Nis hulumtimet për zhvillimin e...

Kina ka nisur zyrtarisht hulumtimet për rrjetet 6G,  pasi sapo ka prezantuar 5G. Ministria e Shkencave dhe Teknologjisë deklaroi se do të caktojë 2...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...