E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Tefik Osmani

Etiketim: Tefik Osmani

VIDEO/ Tefik Osmani lë stërvitjen dhe bashkohet me studentët

Kapiteni i Teutës, Tefik Osmani i është bashkuar protestës së studentëve, të cilët janë dyndur rrugëve të qyteteve duke kërkuar plotësimin e 8 pikave...

Osmani reagon për zgjedhjet në FSHF, por thumbon Finon për kandidimin

Ethet e fushatës zgjedhore për kreun e ri të FSHF kanë përfshirë edhe futbollistët që luajnë në kombëtare apo dhe në Kategorinë Superiore. I...

Osmani: Si fitova 15 mijë dollarë kur ndala Dinamo Kievin

Në vitin 2005, Tefik Osmani ishte një nga talentet më premtues të futbollit shqiptar. Pa mbushur ende 19 vjeç, ai u transferua nga Elbasani...

“Veshim fanellën e Skënderbeut por nesër përfaqësojmë gjithë shqiptarët”

Në konferencën për shtyp para ndeshjes së rëndësishme kundër Dinamos së Zagrebit, futbollisti i Skënderbeut Tefik Osmani iu ka bërë thirrje në mënyrë indirekte...

Ja çfarë parashikoi magjistarja serbe për ndeshjen Partizani-Kukësi

Futbollisti i Skënderbeut, Tefik Osmani, në deklaratën e dhënë pas ndeshjes për “Gol pas Goli” tregoi se magjistarja serbe Marijana ka parashikuar që korçarët...

Osmani:“Kur vite ky burri, dinte kë takonte!”

Tefik Osmani është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Mbrojtësi i njohur i Skënderbeut dhe i elitës së futbollit shqiptar, pak minuta më parë...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...