Ballina Etiketimet Të plagosur

Etiketim: të plagosur

15 të plagosur/ Qytetarë, policë dhe gazetarë

Deri tani ministria e Shëndetësisë raporton se 15 persona kanë mbetur të plagosur nga protesta, mes tyre pesë police, dy përfaqësues të medias. Aktualisht...

“Luftë” me armë në Vlorë, ka të plagosur

Në tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Shqipëri. Këtë herë gjeografia e ngjarjeve të rënda, zgjerohet me Vlorën. Të shtëna armësh janë regjistruar...

Shpërthimi në makinë me 4 të plagosur, si ndodhi ngjarja

Një makinë shpërtheu në flakë gjatë mbrëmjes së kësaj të enjteje në Korçë. Si pasojë e shpërthimit të makinës tip “Benz”, mbetën të plagosur...

Aksident në Berat, ka të plagosur

Një aksidenti ka ndodhur në zonën e Beratit. Burime nga policia thanë se një makinë ka dalë nga rruga në vendin e njohur si Ura...

Dy të plagosur në Cërrik – Sherri mes dy grupeve degjeneron...

Një sherr mes dy grupeve të rinjsh në Cërrik ka përfunduar me përdorimin e armëve dhe për pasojë plagosjen e dy personave. Ngjarja ka ndodhur...

10 aksidente në një javë

Aksidentet rrugore ditët e fundit kanë përgjakur rrugët në vend, duke shënuar thuajse çdo ditë raste të reja me pasoja të rënda për jetën...

Plas arma tek “Havana” në Dhërmi, një i vdekur e 4...

Dita e sotme është gdhirë e përgjakur në Dhërmi, ku në një prej lokaleve të natës ka plasur arma. Të pranishmit në vendngjarje bëjnë bëjnë...

Tmerr në Shëngjin, bien gurë nga mali mbi autobusin me punëtorë

Një situatë e frikshme mëngjesin e sotëm për pasagjerët e një autobusi në Shëngjin, në afërsi të Knallës. Mësohet se gurët kanë rënë nga mali...

11 policë të lënduar. Po mjekohen dhe po ekzaminohen

Nga protesta e opozitës mbetën të lënduar edhe efektivë policie. Mësohet se efektivët morën ndihmën e parë dhe po ekzaminohen. Mes të lënduarve është...

Aksident i rëndë në Patos, një i vdekur dhe 2 të...

E marta ka nisur me një aksident të rëndë në orët e para të mëngjesit, ku ka gjetur vdekjen një person dhe janë plagosur...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com