E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Te denuarit politike

Etiketim: te denuarit politike

Qeveria kërkon votat e ish-të dënuarve politike – Çelet kësti i...

Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka çelur këstin e njëmbëdhjetë i shpërndarjes së dëmshpërblimit për ish- të dënuarit politikë të regjimit komunist për subjektet...

EDITORIAL

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...