E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Të burgosurit shqiptarë

Etiketim: Të burgosurit shqiptarë

Media e njohur britanike: Pse s’i kthejmë të burgosurit shqiptarë në...

Gjashtë vitet e fundit, vetëm 24 të burgosur shqiptarë janë kthyer në Shqipëri edhe pse kostoja e mbajtjes së tyre në burgjet e Britanisë...

Të burgosurit shqiptarë në Itali, komunikim me skype me familjen çdo...

Të burgosurit shqiptarë në Itali do të kenë mundësi që një herë në 6 muaj, të komunikojnë për 1 orë me familjarët e tyre...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com