E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Tayna

Etiketim: Tayna

Tayna, fenomeni që ”rrëzon” reperkat (VIDEO)

Tayna, emri i vërtetë i së cilës është Dorontina, është reperja më e re e tregut muzikor shqiptar, me origjinë nga Prizreni. Pavarësisht se...

Me një fustan tejet të ngushtë, Tayna tregon linjat perfekte

Tayna është rep-artistja shqiptare, aktualisht më e komentuara në mediat rozë. Përveç zhanrit të të kënduarit, klikimet e shumta në kanalin zyrtar në Youtube, emri...

Transformohet Tayna, reperja i lë të gjithë gojë hapur me pamjen...

Tayna është kthyer tashmë në një nga vajzat më të njohura pas këngës "Columbiana" që i dha famën e madhe. Duke qenë se repere,...

“Marijuanë, femra seksi dhe diss” nga Don Phenom e Tayna

Artistja më e re në treg, Tayna ka sjellë projektin më rë ri muzikor "Columbiana" në bashkëpunim me reperin Don Phenom. Të dy kanë vetëm...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...