E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Tayna

Etiketim: Tayna

Tayna këtë sezon veror vjen ”Caliente” (VIDEO)

Tayna dhe producenti Cricket kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. “Caliente” mban titullin kënga e tyre e re, e cila në...

Tayna “çmendet” pas Malumës, kënga e rradhës është latine?

Reperja Tayna do sjellë nesër këngën e re. Në fotografitë që ka publikuar në rrjetet sociale tregon se është një projekt veror pasi duket...

Ja foto e Taynas që turbulloi “gjakrat”

Tayna ka ndarë me ndjekësit disa foto  para koncertit, ku duket shumë tërheqëse. Ajo ka  veshur  një bluzë të zezë, ndërsa në pjesën e poshtme...

Tayna sheh “shtrembër” Melindën: Ky vit do të jetë edhe më...

Lufta Tayna-Melinda Ademi duket se nuk do përfundojë kurrë. Pas "kërcënimit" të Melindës se do të nxjerrë sërish bishën në lojë, Tayna ka reaguar...

Tayna nuk pranoi faljen, Melinda thumbon sërish

Pas diss-it të pak kohëve më parë, Melinda i kërkoi falje publikisht Tayna-s, e cila nga ana tjetër reagoi përmes menaxherit të saj, në...

Pasi Melinda i kërkoi falje, reagon Tayna

Përmes menaxherit të saj, Tayna i përgjigjet Melinda Ademit. Melinda mori hapin e para dhe i kërkoi falje “armikes” së saj në skenë, Tayna-s....

Tayna feston suksesin e madh të këngës që e bëri të...

"Columbiana" e Taynes arrin mbi 40 milionë klikime! U bë hit i verës 2018, e madje edhe sot dëgjohet. Qe nga 1 qershori kur u publikua...

“Xigu, xogu, xigu”, Tayna sjell këngën me Kejvina Kthellën

Tayna ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar “Kce” ku vëmendje të madhe marrin femrat e shumta në klip. Tre prej fjalëve që...

Plas “lufta” mes maceve! Rina Balaj ka dy fjalë për Taynën...

Pas diss-it që bëri dje Tayna, i cili u spekulua se ishte për dy artistë të tregut shqiptar, ka reaguar Rina Balaj. Kjo e fundit...

Ylli i Dortmundit ”fiksohet” me këngëtaren Tayna

Reperja e njohur Tayna është kthyer në një nga këngëtaret më me famë të momentit, ku përveç fansave shqiptarë ka edhe të huaj. Një...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com