E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Taylor Swift

Etiketim: Taylor Swift

E pabesueshme, sozia e Taylor Swift identik si këngëtarja

Nëse mendoni se kjo vajzë është këngëtarja e njohur Taylor Swift gaboheni. Ajo është sozia e saj. Vajza britanike, Laura Cadman ka një ngjashmëri...

Taylor Swift nuk ndalet, gati për këngën e radhës

Pas suksesit  me këngën e fundit “Look What You Made Me Do”, Taylor Swift ka paralajmëruar këngën e radhës. Kënga e re e këngëtares ameruikane...

Taylor Swift po trondit botën, mesazhe dhe kritika në një video

Kënga e fundit e Taylor Swift në tri ditë shkoi në thuajse 78 milionë klikime në Youtube dhe kënga “Look What You Made Me...

VIDEO/ Kënga e re e Taylor Swift arrin 30 mln shikime...

Projekti më i ri muzikor i Taylor Swift, “Look What You Made Me Do” ka thyer rekordin e shikueshmërisë së hitit “Hello” të Adele. Këngëtarja...

Taylor Swift thyen çdo rekord

Këngëtarja, Taylor Swift është duke thyer çdo rekord. Ajo me këngën e saj “Look what you made me do” po pushton gjithçka në internet, transmeton...

Taylor Swift godet ata që e urrejnë: Hakëmarrja…

Kënga e re e Taylor Swift nuk është gjë tjetër veçse një rikthim te tema e vjetër e preferuar e saj: goditja e atyre...

FOTO/ Vjedh stilin e Beyonce, kritikohet ashpër Taylor Swift

Këngëtarja për të cilën po flitet kaq shumë në media kohët e fundit po përballet me kritika të ashpra sa i përket prurjes së...

VIDEO/ Taylor Swift thumbon Kanye West dhe Katy Perry

Këngëtarja Taylor Swift, e cila qëndroi për një kohë larg mediave, duket se ka shpenzuar kohën duke planifikuar “hakmarrje”. Swift ka publikuar “Look What You...

Taylor Swift publikon sonte albumin e ri

Këngëtarja e famshme Taylor Swift përmes një postimit në profilin e saj në Instagram, ka paralajmëruar se sonte do të lansojë albumin e saj...

Taylor Swift lë fansat në ankth

Këngëtarja Taylor Swift ka habitur të gjithë fansat e saj  pasi është zhdukur tërësisht nga mediat sociale. 27-vjeçarja sapo ka fituar një çështje gjyqësore kundër...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...