Ballina Etiketimet Taylor Swift

Etiketim: Taylor Swift

Futet me dhunë në banesën e Taylor Swift, ja arsyeja e...

Një mashkull i moshës 38-vjeç ka hyrë me dhunë në rezidencën e Taylor Swift në Beverly Hills. Personi, identiteti i të cilit nuk është bërë...

Taylor rikrijon këngën “September”

Taylor Swift sapo e publikoi një version akustik të këngës “September” të Earth, Wind & Fire, për çka po merr lavdërime nga kompozitori! Këngëtarja 28-vjeçare e...

FOTO/ Taylor Swift surprizon çiftin e ri në dasmën e tyre

Këngëtarja e famshme Taylor Swift është në periudhën më të mirë të karrierës së saj pasi albumi “Reputation” ka korrur mjaft sukses dhe ajo...

“Mos besoni gjithçka që lexoni”

Karlie Kloss ka paralajmëruar fansat që të mos besojnë në të gjitha ato që ata lexojnë rreth raporteve të saja me këngëtaren Swift. Ajo në...

VIDEO/ Publikon projektin e ri “Delicate”, Taylor Swift akuzohet për palagjaturë

Video e saj e fundit ‘Delicate’ mendohet se ka vjedhur idenë e një reklame parfumi të vitit 2016. Bëhet fjalë për yllin e popit Taylor...

Taylor Swift akuzohet për kopjim

Ylli i popit Taylor Swift është akuzuar për kopjimin e një reklame parfumi të vitit 2016 në videoklipin e saj të fundit 'Delicate'. Kënga e...

Taylor Swift shpenzon 50 milionë dollarë për një bllok apartamentesh

Këngëtarja Taylor Swift ka shpenzuar gati 50 milionë dollarë për blerjen e disa apartamenteve në një bllok të lagjes Manhattan në New York. 28-vjeçarja së...

Kërcënohet me vdekje këngëtarja e famshme

Kemi dëgjuar shpesh raste kur një fans “fiksohet” pas një këngëtari apo aktori të preferuar, duke u kthyer kështu në një person të rrezikshëm. Një...

Zbulimi tronditës, Taylor Swift dhe familja e saj kërcënohen me vdekje

Fansi i Taylor Swift po përballet me akuza të reja, pasi u zbuluan disa email-e ku ai kërcënonte këngëtaren e famshme dhe familjen se...

FOTO/ Swift ‘e shthurur’ në klipin e ri

Taylor Swift dje publikoi videoklipin e saj më të ri të këngës “End Game”. Në këtë këngë po ashtu performojnë edhe dy artistët tjerë,...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com