Ballina Etiketimet Taylor Swift

Etiketim: Taylor Swift

Zbulohet i dashuri i ri i Taylor Swift, u kapën mat...

Këngëtarja Taylor Swift i surprizoi të gjithë me paraqitjen e saj në Golden Globes, por e papritura ndodhi në festë. Pas shfaqjes, ajo shkoi të...

Billboard: “Reputation” e Taylor Swift, albumi më i dëgjuar i 2018

Sukses i ri për Taylor Swift. Billboard ka publikuar listën e albumeve më të dëgjuar të 2018 dhe pop stari është në krye me...

VIDEO/ Taylor Swift irriton fansat e saj, shfryen hundët dhe hedhë...

Këngëtarja shumë e njohur Taylor Swift ka mbajtur mbrëmjen e djeshmë një koncert në Zelandën e Re. Gjatë gjithë kohës teksa mbahej koncerti binte shi...

Taylor Swift i dhuron 15.500 dollarë fanses për nënën në koma

Taylor Swift po ndihmon një fanse të saj që është në nevojë. Këngëtarja dhuroi 15.500 dollarë në një faqe 'GoFundMe' që po mbledh para për...

Taylor Swift i dhuron 13500 euro fanses për nënën e sëmurë

Një tjetër gjest bujarie nga këngëtarja e njohur Taylor Swift, e cila fundjavën e kaluar i dhuroi 13 500 euro fanses së saj 19-vjeçare,...

Taylor Swift thyen rekordin e Whitney Houston në AMAs, rrëmben 22...

Taylor Swift mori në shtëpi çmimin më të madh të AMAs 'Artisti i Vitit'. Por suksesi i këngëtares nuk është ndalur me kaq. Ylli i muzikës...

Përkrahja për të njëjtën parti politike i jep fund sherrit të...

Këngëtaret e njohura, Taylor Swift dhe Katy Kerry kanë disa vite që nuk flasin por duket se sherri mes tyre ka marrë fund. Ishte fotografia...

Taylor Swift bën deklaratën e rrallë politike para zgjedhjeve

Taylor Swift ka folur politikisht për herë të parë, duke miratuar publikisht dy demokratë për zgjedhjet e ardhshme afatmesme të SHBA. 28-vjeçari është shprehur se...

Gazetari turpëron Taylor-in: Bën mirë të shkosh të lahesh

Pasi kërceu mirë e mirë në skenë për orë të tëra, këndoi dhe kënaqi mijëra të ftuar, Taylor Swift- i si çdo qenie njerëzore...

Pas një armiqësie 6 vjeçare, Katy Perry i kërkon falje Taylor...

Taylor Swift ka postuar një shënim privat në mediat sociale të martën. Këngëtarja ka postuar një letër me zarf që i ka dërguar armikja e...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com