E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Taylor Swift

Etiketim: Taylor Swift

Lista e personave më të paguar në botë, kryeson Taylor Swift...

Taylor Swift është emëruar artistja më e paguar në botë. Ndërsa u pasua nga dy anëtarë të klanit Kardashian, mbretëresha e kozmetikës Kylie Jenner dhe...

Lista e personave më të paguar në botë

Taylor Swift është emëruar artistja më e paguar në botë. Ndërsa u pasua nga dy anëtarë të klanit Kardashian, mbretëresha e kozmetikës Kylie Jenner...

Taylor Swift zbulon prapaskenat e klipit dhe pajtimin me Katy Perryn

Gjatë ditës së djeshme këngëtarja Taylor Swift ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri “You Need To Calm Down”. Në këtë video,...

Taylor Swift më në fund bëhet e gjallë

Taylor Swift ka realizur këngën e saj më të re “You Need to Calm Down”, duke gëzuar kështu fansat e saj, pas një periudhe...

Taylor Swift tregon se për çfarë është penduar më shumë

Këngëtarja Taylor Swift ka qenë e ftuar në emisionin e njohur të Ellen De Generes, pas shumë vitesh mungese. Këngëtarja është shprehur gjatë për jetën...

Taylor Swift me rekord historik në Youtube (VIDEO)

Para dy ditësh, këngëtarja e njohur Taylor Swift publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Me!” që rezultoi një sukses i madh. Aktualisht kënga numëron...

Blogerja e makiazhit shndërron veten në Albert Einstein, Taylor Swift,Cristiano Ronaldo….rezultatet...

Një grua kineze është pa dyshim ‘kameleoni’ njerëzor, pasi transformohet në shumë personazhe të famshme, duke përdorur, asgjë tjetër veç makiazhit. He Yuhong, 28vjeç, e...

E frikësuar për vdekje, Taylor Swift merr masa për të siguruar...

Taylor Sëift thotë se është aq e shqetësuar për sigurinë e saj, aq sa mban me vete gjithë kohës pajisjet e ndihmës së shpejtë...

Kim Kardashian insiston: Beteja me Taylor Swift ka mbaruar

Kim Kardashian ka këmbëngulur se nuk është më në armiqësi me Taylor Swift. Ylli i televizioneve bëri deklaratën ndërsa ishte e ftuar në Watch What...

Zbulohet i dashuri i ri i Taylor Swift, u kapën mat...

Këngëtarja Taylor Swift i surprizoi të gjithë me paraqitjen e saj në Golden Globes, por e papritura ndodhi në festë. Pas shfaqjes, ajo shkoi të...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Luan Rama: Ramush Haradinaj, përndryshe pesha e dinjitetit

Vlera e peshës së dinjitetit, e ka cilësuar Zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama, aktin e dorëheqjes së...

Mesazhi i Haradinajt: Kosova është e paprekshme

Kreu i AAK’së Ramush Haradinaj, tashmë kryeministër në dorëheqje, në profilin e tij në facebook ka treguar...