E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Taulant Kopliku

Etiketim: Taulant Kopliku

Top Story/ Letra prekëse për 8-vjeçaren që humbi jetën nën rrënoja

Në të gjithë këtë tragjedi, më pikëlluese është humbja e 8-vjeçares, Esiela. Gazetari Taulant Kopliku ka shkruar një letër prekëse, sikur Esiela ta kishte...

Rritet numri i shqiptarve në Al-Hol/Gazetari i ”Le lene”: Qeveria e...

Alvin Berisha, një nga fëmijët e bllokuar në kampin ''Al-Hol'' në Siri u shpëtua, por si ai ka dhe dhjetëra fëmijë të tjerë që...

“I putha faqet”/ Gazetari Taulant Kopliku përlotet sërish kur flet për...

Gazetari shqiptar Taulant Kopliku foli për Open sërish për historinë e Alvin Berishës, ku Kopliku u përlot sërish. Erdhi momenti që të gjithë të jemi...

“Babai i Alvinit nuk ka pasur kontakt nga qeveria shqiptare”

Gazetari i programit "Le liene" Taulant Kopliku në një lidhje direkte për emisionin Tempora në RTV Ora u shpreh se babai i Alvinit nuk...

Alvini në Siri, gazetari i “Le Iene”: Lajmet nuk janë shpresëdhënëse

Gazetari i “Le Iene”, Taulant Kopliku në një lidhje telefonike për emisionin “Tempora” në RTV Ora  tha se gjendja në zonën ku ndodhet Alvin...

Braktisja e Alvinit në Siri, gazetari zbulon prapaskenat: Pas zërit të...

Historia e 11-vjeçarit Alvin Berisha, i cili mbahet prej 5 vitesh në kampet e ISIS-it është rënqethëse dhe kalon kufijtë e imagjinatës. 6-vjeçari u...

“60 shqiptarë rrezikojnë jetën nga sulmet e Turqisë në Siri”, gazetari...

Gazetari shqiptar i emisionit investigativ italian “Le Iene”, Taulant Kopliku, ka shpërndarë një postim në llogarinë e tij në “Facebook”, ndërsa thotë se shumë...

Ne, Salvinistët e Italisë…

Nga Taulant Kopliku Gjasat janë të mëdha që qeverinë në Itali ta formojnë M5S dhe Lega Nord, e cila me rezultatin që mori, mund të...

“Kurrgja s’më keni bá”, kënga e Ermal Metës përshtatur në gegnisht

Ermal Meta & Fabrizio Moro N‘Kairo tashti s‘din kush sa ásht ora Diella n‘Rambla sot nuk asht njisoj N‘Francë ka nji koncert Njerzit ne shénd Dikush knon fort Dikush i...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...