E mërkurë, Gusht 21, 2019
Ballina Etiketimet Taulant Balla

Etiketim: taulant Balla

Balla injoron vendimin e KiE: Dërdëllitje, zgjedhjet më 30 qershor

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste dhe kreu i grupit parlamentar të kësaj partie, Taulant Balla, ka reaguar pas lajmit se Këshilli i Evropës...

“Zgjedhjet me 30 qershor”, Balla: Të respektohet Kolegji Zgjedhor

Pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për të lënë në fuqi datën e zgjedhjeve në 30 qershor, ka reaguar edhe kryetari i grupit parlamentar të...

Balla bën fallxhorin: Pas 30 Qershorit, pasi të ikë Luli do...

Fushata qesharake e socialistëve në kuadër të zgjedhjeve të anuluara me dekret presidencial vijon të dhurojë po ashtu momente qesharake, ku kreret më të...

Balla: Në përgjime mund të jem dhe unë. Janë gjëra normale…

Kreu i grupit parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla foli për përgjimet e gazetës gjermane “Bild”, të cilat tregonin se si funksionarët e selisë...

Në panik para publikimeve të BILD?/ Balla: Përgjimet, lojë politike. Prokuroria...

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla thotë se përgjimet e publikuara nga Bild janë një lojë politike. Nga foltorja e Kuvendit ai...

Taulant Balla njofton konferencë të jashtëzakonshme për shtyp

Sot, në orën 10.00, Parlamenti pritët të nisë punimet për seancën e radhës parlamentare. Por, pak para nisjes së punimeve zyra e shtypit në Kuvend...

Balla: Zgjedhjet më 30 qershor

PS ka vijuar në Elbasan fushatën e saj për zgjedhjet e 30 Qershorit, për të cilat edhe një herë, Kryetari i Grupit Parlamentar, Taulant...

FOTO LAJM/ Ja si Balla dhe Gjuzi mbledhin vota për rezolutën...

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla është investuar personalisht që të bind deputetët e të ashtuquajturës opozitë për të votuar mocionin kundër Presidentit...

Taulant Balla: Dekreti i Presidentit, antikushtetues. Zgjedhjet mbahen në 30...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste deklaroi nga Kuvendi se dekreti i Presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve vendore është antikushtetues dhe...

Taulant Balla humbet kontrollin, kërcënime dhe fyerje ndaj kreut të shtetit

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar me një gjuhë aspak etike ndaj kreut të shtetit. Në një reagim nervoz në...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Nga Agim Xhafka - Pse qeveria kërkon taksa nga bizneset e plazheve? Pse ngelën tatimorët shezlong më shezlong dhe...

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com