E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Taulant Balla

Etiketim: taulant Balla

Balla bën njoftimin: PS startoi në Elbasan zgjedhjet e brendshme

Ndizen motorët për Zgjedhjet e Brendshme në Partinë Socialiste. Ditën e sotme është mbledhur asambleja e Partisë Socialiste në Elbasan, ku i pranishëm ishte...

Deklarata e bujshme e Bushatit për Pjetrin, numri 2 i PS...

Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në News 24, deklaratën e bujshme të ish-ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati,...

Ç’do ndodhë në Shkodër? Taulant Balla konfirmon: Zgjedhje të pjesshme

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” tha se në Shkodër do të mbahen...

”Rasti Pjetri”, Balla: Përgjegjësi personale, jemi në proces ristrukturimi

Pas mbledhjes së Kryesisë së PS-së, kreu i grupit parlamentar i kësaj force, Taulant Balla, tha se me ish-ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati, kanë...

Prishja e digës së HEC në Holtë, Balla i përgjigjet opozitës

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka postuar në rrjetet sociale një video nga prishja e digës së HEC-it pranë kanionit të...

Këshilli Bashkiak i Shkodrës, reagon Balla: Shkodranët kanë “kuvendin” e tyre

Kryetari i Grupit Parlamentar në PS, Taulant Balla, ka reaguar pas konstituimin e Këshillit të Bashkisë së Shkodrës. Me një postim në “Facebook”, Balla...

Nis rruga mes 2 fshatrave, Balla: Në ndihmë nxënësve e banorëve

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla së bashku me Kryetarin e Bashkisë së Elbasanit Gledian Llatja dhe Kryetari i Këshillit të...

Akuzat për dënim në Itali, Balla: Padi ndaj PD-së për shpifje

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratës së dhënë nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi i...

Balla njofton: Rregullohet rruga e rrezikshme për qytetarët e Elbasanit

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, njofton qytetarët e Elbasanit se ka nisur riparimi i rrugës së dëmtuar në Labinot Mal. Balla...

FOTO/ Citoi fjalët e Profetit, ish-deputeti tallet keq me Ballën: Jepe...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i është bashkuar sot urimit të politikanëve për besimtarët myslimanë, në ditën e Kurban Bajramit. Përmes...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...

Rama në Berlin, për negociatat apo si tregtar pikturash?

Qeveria dhe Partia Socialiste kanë më shumë se dy javë që reklamojnë vizitën e kryeministrit në Gjermani....
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com