E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Targa ruse

Etiketim: targa ruse

Makina e blinduar me targa ruse përmbyset në Laprakë, zhduket shoferi,...

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme  tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë. “BalkanWeb” raporton se në momentin kur është afruar policia drejtuesi...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...