E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Tapeti

Etiketim: tapeti

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër në stadiumin “Arena Kombëtare”, zbulohen...

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga punimet që po zhvillohen në stadiumin “Arena Kombëtare”.   Tashmë në të ka...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com