E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Talent

Etiketim: talent

Njihuni me “mostrën” Nicolas Pepe, francezi që ka “këmbën” e Robben...

I ka mjaftuar vetëm një sezon për t’u shndërruar nga një i panjohur, në një nga futbollistët më të kërkuar në merkato. Po flasim...

Mateo trashëgon aftësitë e Cristiano Ronaldo, shikoni si 2-vjeçarin gjuan topin

Duket se dy djemtë e Cristiano Ronaldo do jenë trashëgimtarë të denjë të babait të tyre. Ylli i futbollit ka treguar një video ndërsa luan...

14-vjeçarja që preku zemrat e miliona njerëzve (VIDEO)

Në qershor të këtij viti ajo u shpall fituese e spektaklit ''Romania’s Got Talent'', por kjo 14-vjeçare rumune ka kaluar kufijtë me zërin e...

Vogëlushi shqiptar mahnit jurinë e “Belgium’s Got Talent” (VIDEO)

Vogëlushi në videon e mëposhtme është vetëm 7 vjeç, por ka mahnitur jurinë e “Belgium’s Got Talent” si dhe ka ngritur në këmbë publikun. Rrezar...

Ergi Dini: Familja, Zoti, publiku… fitoret e mia u dedikohen atyre

(Ripublikim nga arkiva Koha Jone) Albina Gjergji Ergi Dini është shpallur fituesi i edicionit të tretë të “X Factor Albania”. I cilësuar si zëri më i...

EDITORIAL

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur dhe se nuk...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...