E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Tagesspiegel

Etiketim: Tagesspiegel

Gazeta gjermane: Pas 30 vitesh në Shqipëri vlerësohet Enveri, jo viktimat...

Gazeta gjermane "Tagesspiegel" ka sjellë një raportazh nga Shqipëria, përpiqet të eksplorojë të shkuarën komuniste “Edhe sot, 28 vjet pas mbarimit të komunizmit, shumë anëtarë...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com