E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Syri.net

Etiketim: Syri.net

Çim Peka, gazetari që sfidoi portalet dhe po drithëron televizionet tradicionale

SYRI TV është televizioni më i ri që pritet të nis në muajin janar. Drejtori i Syri.net,  Çim Peka, në një intervistë për “Koha...

Ngjarja te Syri.net, Mehmetaj: Rama po tenton të ri-instalojë diktaturën

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në redaksinë e portalit Syri.net. Sipas saj, pas tentativës për të mbyllur këtë...

Sonte në 21.00 intervista shterruese dhe pa mesazhe të koduara e...

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot në 21.00 në “Çim Peka Live” në Syri TV dhe Syri.net përballë gazetarit Çim Peka. Të gjitha mesazhet...

Helidon Bendo në krye të SHISH, ja si e paralajmëroi Meta...

Presidenti Ilir Meta e ka dekretuar më 5 nëntor 2018, Helidon Bendon si Drejtor i Shërbimit Informativ Shtetëror. Dekreti mban datën 5 nëntor 2018,...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...